Илияна Йотова: Правителството, ако не се справи, ще си замине и ще ходим на нови избори

Вицепрезидентът критикува новото правителство в един аспект и призова за по-голяма подреденост в посланията и в действията   „Победата след 5 години е голяма отговорност и огромно самочувствие. Беше ни много трудно, но имахме подкрепата на гражданите. Оценката на нашата двойка е не толкова кой какъв е, а в добрата екипна работа и доверието, което … Продължете с четенето на Илияна Йотова: Правителството, ако не се справи, ще си замине и ще ходим на нови избори