Борисов: За 6 месеца счупиха държавата, а желаещи за управление няма, решение няма

0
256
ГЕРБ трябва да е първа политическа сила, за да застане здраво и да върнем добрината, толерантността и да се опитаме с крачки назад да обединим народа, коментира Борисов

 

Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов нападна управляващите, че са счупили всичко в държавата.

„Никой не иска да управлява, защото те съсипаха всичко. Аз мисля, че шамарите, които народа им удари… Сега всичко започва да излиза – за кражбите, за облагодетелстването им. Аз съм убеден, че служебните министри като влязат и видят ужаса. Дълговете са на тавана. На служебното правителство поне 5 млрд. ще му трябват до края на годината. Тези провалиха всичко – гориво, ток“, посочи той минути, след като в парламента БСП обявиха, че ще върнат третия мандат на президента, предава БНР.

„Деструктивни хора, счупиха държавата, България вече не е правова държава. Обществените финанси са продънени, дългът е огромен, еврозоната е забравена тема, защото има чудовищна инфлация“, категоричен бе Борисов.

По думите му на поредните предсрочни избори ГЕРБ трябва да е първа политическа сила.

„Да върнем добрината, толерантността и да се опитаме с крачки назад да обединим народа“, посочи лидерът на ГЕРБ.

„С БСП и с ДПС сме казали, че няма да управляваме. С който класират хората, трябва да осигурим хората“, каза той в отговор на въпрос за бъдещ изход от изборите.

Попитан дали може да работи с „Продължаваме промяната“ Бойко Борисов каза, че може да работи с всеки, който изповядва мотото: „Съединението прави силата!“

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here