Отново: Камион скъса мантинелата и удари кола на АМ „Струма”

0
58

 

Ударен е лек автомобил, а шофьорът е с болки в гърдите

 

Отново тежък инцидент с камион, този път на автомагистрала „Струма“.

Катастрофата станала до Суходол, при разклона за Бучино. На кадрите от разпространено видео се вижда, че тежкотоварен автомобил се е завъртял. Ударил е и лека кола. Мантинелите са напълно смазани.

По неофициални данни превозното средство спукало гума и преминало през мантинелата в насрещното.

Ударен е лек автомобил, а шофьорът е с болки в гърдите.

Катастрофата станала малко след 13 ч. Бяха публикувани видеа във Facebook групата „Катастрофи в София“. В района се е образувала тапа.

Ограничено е движението при км 4 на АМ „Струма“, в посока София. Трафикът в посока Перник се осъществява в една лента.

Обходният маршрут за леки автомобили е от пътен възел „Даскалово“ – Владая – София. Тежкотоварните моторни превозни средства изчакват на място.

Свързана тема:

Демерджиев за катастрофата на АМ „Тракия“: Стопаните на пътя да се събудят и да вземат мерки

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here