Драги ми смехурковци, трябва да осъзнаете най-накрая, че тук също така не е Брюксел, Вашингтон или пък Киев

0
117

 

С пожелания за скорошно оздравяване и осъзнаване на отпадналата Ви необходимост!

 

Имало протест срещу Радев, под надслов „Тук не е Москва“…

Първо, драги ми смехурковци, гледам София, гледам Москва… гледам пак София, гледам пак Москва.

Ами, да Ви кажа честно, като сравнявам двата града, малко ме е яд, че не е.

Второ, драги ми смехурковци, Радев е най-големият защитник на проекта „Три морета“ в България!

Докато беше президент, успя да организира среща на държавите в него в София, а дори и да вкара Гърция в проекта.

Тези от Вас, които го обвиняват в русофилство, трябва да се замислят (стига да могат), че след войната в Украйна, „Три морета“ е геополитически най-антируският проект в последните десетилетия.

Трето, драги ми смехурковци, след като на всички е ясно, че за добро или лошо „тук не е Москва“, трябва да осъзнаете най-накрая, че тук също така не е Брюксел, Вашингтон или пък Киев!

Така че, драги ми смехурковци, единственото, което мога да Ви кажа, е да цитирам един професор от близкото минало:

„Пийте ги тея хапчета бе, мили братя и сестри!“

Толкова от мен, с пожелания за скорошно оздравяване и осъзнаване на отпадналата Ви необходимост!

Цветомир Глоговски /Tzvetomir Glogovski/, фейсбук

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here