С пожелания за скорошно оздравяване и осъзнаване на отпадналата Ви необходимост!
Имало протест срещу Радев, под надслов „Тук не е Москва“…
Първо, драги ми смехурковци, гледам София, гледам Москва… гледам пак София, гледам пак Москва.
Ами, да Ви кажа честно, като сравнявам двата града, малко ме е яд, че не е.
Второ, драги ми смехурковци, Радев е най-големият защитник на проекта „Три морета“ в България!
Докато беше президент, успя да организира среща на държавите в него в София, а дори и да вкара Гърция в проекта.
Тези от Вас, които го обвиняват в русофилство, трябва да се замислят (стига да могат), че след войната в Украйна, „Три морета“ е геополитически най-антируският проект в последните десетилетия.
Трето, драги ми смехурковци, след като на всички е ясно, че за добро или лошо „тук не е Москва“, трябва да осъзнаете най-накрая, че тук също така не е Брюксел, Вашингтон или пък Киев!
Така че, драги ми смехурковци, единственото, което мога да Ви кажа, е да цитирам един професор от близкото минало:
„Пийте ги тея хапчета бе, мили братя и сестри!“
Толкова от мен, с пожелания за скорошно оздравяване и осъзнаване на отпадналата Ви необходимост!











