Бойко Борисов прогнозира пълен мандат на кабинета „Желязков“

0
48

 

Само със силна държава може да се овладее необоснованото покачване на цените, заяви лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов по време на брифинг в централната на ГЕРБ, като призова всички политически сили, в т.ч. и опозиционни, за обединение за борба със спекулата.

Борисов благодари на коалиционните партньори ИТН и „БСП – Обединена левица“, които са устояли в името на членството на България в еврозоната.

Той не пропусна и „ДПС – Ново начало“, с чиято помощ „се осигурява стабилност на управлението“, предава БНР.

Борисов прогнозира и пълнен мандат на кабинета „Желязков“:

„Стабилно управление още три години. И Слави Трифонов, и Зафиров са категорични по тази тема. И на тях им благодаря, защото те също понесоха, подобно на нас, маса критики. Истината в очите – тя боли, тя е гадна и за нас, и за тях, но когато говориш истината, когато нямаш неизпълнени обещания, Европа те оценява“.

По време на брифинга в централната на ГЕРБ присъстваха и министри, излъчени от ГЕРБ – СДС.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here