Един тъжен и стряскащ коментар на Макдона – Мошо Тзавела
За първи път поставям на стената си такива ужасяващи гледки от района на бившето кино „Изток“, но човек от ХХI век, който вибрира като струна от всичко случващо се, няма право и в този случай да си запушва носа и да отвръща глава като Мария-Антоанета.
Идват варварите!
Само от Управата на града и от нас самите зависи как ще продължим да живеем!
Народни представители от 23 МИР, които се борехте за гласовете ни, къде сте?!!












