Явор Божанков: Час по-скоро да започнем да решаваме важните въпроси за България

0
293
България да има редовно управление час по-скоро, изрази надежда народният представител от левицата

 

„Опит ГЕРБ да загубят ценно парламентарно време, което трябва да инвестираме във важните теми – овладяване на ценовата криза и приемане на обезщетения за домакинствата и бизнеса.“ Така определи изслушването на министъра на културата Велислав Минеков в парламента народният представител от „БСП за България“ Явор Божанков.

В предаването „Денят на живо“ по Nova News той коментира, че е цинично ГЕРБ, които системно са потъпквали свободата на словото, сега с патос да говорят за нея.

България да има редовно управление час по-скоро, изрази надежда народният представител от левицата. Той припомни, че БСП е предложила работещи решения за справянето с ценовата криза, като въвеждане на диференцирани ставки на ДДС и директни помощи за затруднени семейства.

„Час по-скоро да запретнем ръкави и да започнем да решаваме проблема на национално ниво“, призова Явор Божанков.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here