Крум Зарков: Това, за което критикуват Радев, е именно това, заради което трябва да гласуваме за Радев

0
619
Ако Радев бе по-благ, надали днес щеше да е с толкова големи шансове за втори мандат, пише Крум Зарков в социалната мрежа

 

Предполагам и на вас прави впечатление, че опонентите на Румен Радев го атакуват от противоположни страни. Президентът се оказа твърде остър по вкуса на Анастас Герджиков и не достатъчно героичен по разбиранията на Лозан Панов.

Разбира се, ако Радев бе по-благ, надали днес щеше да е с толкова големи шансове за втори мандат, а ако бе нарушил основния закон отдавна щяха да са прекратили първия. Но кой ти гледа.

Всъщност и двамата претенденти критикуват Румен Радев по постиженията, за които най-много заслужава да се гласува за него – не спести критиката и не прегази конституцията.

https://www.facebook.com/krum.zarkov.56/posts/1208781236294785

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here