Не виждам напрежение! Ротацията заработи, коментира председателят на ГЕРБ Бойко Борисов, след като председателят на парламента Наталия Киселова подаде оставка от поста. И обяви, че „завъртането“ ще е на десет месеца.
„Сега ще има председателски съвет, на който ще се определят процедурните правила. Ще има ротация на десет месеца между трите партии. Оставка не се гласува, днес подписваме коалиционно споразумение. Тя бе избрана, когато още не можеше да заработи парламентът. Сега си залегна ротацията в споразумението“, каза той, коментирайки Киселова.
Лидерът на ГЕРБ застана пред медиите, след като парламентът излезе в почивка за заседание на председателския съвет, който трябва да обсъди оставката на Наталия Киселова.
Ако Радев е казал нещо за Боташ и това откъде да вземем и днес 1 милион и 50 хиляди лева, ще го коментирам, посочи той, отговаряйки на медиен въпрос в заключение.
източник: epicenter.bg











